FantaziaNew

Маленький принц

Для тих, хто не встиг подорослішати безповоротно...
На даний момент на цю виставу немає квитків

Дата та адреса:

Автори:

Постановка - Тетяна Погребняк
Хореографія - Ігор Гелуненко , Маргарита Губарева
Вокал - Орест Масник 
Пісочна анімація - Арина Токаренко
Костюми - Олена Сербіна, Юлія Коваль

В головних ролях:
Маленький принц - Варвара Карнаух , Павло Кірсанов
Антуан де Сент-Екзюпері - Арсен Крупник
Лис - Альона Кушнір , Іван Хворов
Троянда - Наталія Егорова
Змій - Анастасія Черкасова

В інших ролях - актори театру "FantaziaNew"

Музична фантазія “Маленький принц” адресована дорослим та дітям (з 12 років) – тим, хто не встиг подорослішати безповоротно. Але спектакль буде цікавим і малюкам, бо найголовнішого очима не побачиш, а діти зрозуміють серцем цю чарівну історію.

«Маленький принц» – це вистава про кохання. Він присвячений пам’яті Антуана де Сент-Екзюпері та його дружини, Консуело. Поставлений за мотивами казки “Маленький принц”, а також автобіографічної повісті Консуело де Сент-Екзюпері “Спогади троянди”, яка була опублікована після смерті Консуело і стала сенсацією, перекресливши наші звичні уявлення про автора “Маленького принца”.

У виставі дві реальності. Одна з казки про маленького принца, інша – із реального життя Антуана, описаного у «Спогадах троянди».

Родичі Екзюпері у Франції заборонили до виходу вистави за казкою «Маленький принц», у яких актори, які грають головну роль, старше 12 років. Але дуже важко знайти актора, в якому поєднувалися б юний вік і мудрість, необхідна для осмислення цієї дорослої казки.

…Наш Маленький принц відповідає вимогам до вистави, і тому він унікальний, тому що в ньому поєднуються дитяча зворушливість та професійний акторський досвід.


						

Записатися

На

Пробне

Заняття