GogolLoveUa

Режисер - Тетяна Погребняк
Музика - Вівьен Морт, Мар'яни Головко, Квітки Цісик
Хореографія - Ігор Гелуненко
Художник-постановник - Сергій Висотченко
Конструктори костюмів - Юлія Коваль, Ірина Кошельнікова, Світлана Охріменко

Опис:

Микола Гоголь

Із збірки "Вечори на хуторі біля Диканьки"

"Gogol.love.ua"
Сам Микола Гоголь говорив про «Вечорах на хуторі біля Диканьки» як про молодіжний експерименті або як про свої перші кроки в якості письменника. Так як і Гоголь, ми експериментуємо) Тим більше, що на сцені діти! ..
Грати Гоголя - це і їх шанс доторкнутися до рідних традицій, навчитися спілкуватися і веселитися, як вміли їх однолітки в Диканьці, полюбити читати, полюбити Гоголя, один одного і свою Батьківщину.
«За що ми любимо" Вечори на хуторі біля Диканьки "? За пустощі Гоголя, за гумор, за бризкає через край фантазію і близькість до народних традицій. 
Щоб передати нам не букву, але суть, плоть цих повістей, ми затіяли театральну гру, в якій, як і в повісті, дозволено все - будь-яка іронія, будь-яка витівка.
Гоголь, який зійшов з сучасних гаджетів, допоможе сучасним дітям зануритися в цю історію. І з'ясується, що гоголівські жарти зовсім застаріли.
І ще багато-багато чудес, танців і примовок очікує глядачів. Це спектакль-жарт, спектакль-гра. Крім того, актори танцюватимуть і співатимуть наживо, як це робили колись їхні предки в Диканьці.
Вистава побудована за мотивами повістей Н.В, Гоголя «Ніч перед Різдвом», «Травнева ніч або утоплена», «Іван Федорович Шпонька і його тітонька», «Сорочинський ярмарок».
У виставі беруть участь 22 актора. Один з них - дорослий.

Контакти