Головна / Театральна школа

FantaziaNew

Театральна школа

Умови вступу. Підбір групи

Ми переконані, що кожна дитина є унікальною талановитою особистістю тому театральна школа FantaziaNew НІКОЛИ НЕ ПРОВОДИТЬ ВІДБОРУ ДІТЕЙ для вступу. Пробні заняття є абсолютно безкоштовними, щоб кожна дитина мала змогу пізнати театральну студію FantaziaNew з середини. Батьки, за необхідності, можуть отримати зворотній зв’язок від викладача.

Єдиною умовою для вступу є наявність вільного місця в групі:

Підготовчі групи (4-6 років):
Заняття два рази на тиждень по 4 уроки на день.У програмі:Акторська майстерність, вокал, сценічна мова, творчість.Заняття проводяться в групах НЕ більше 10 осіб.

Молодші групи (6-7 років):
Заняття проводяться 2 рази на тиждень по три уроки на день.У програмі:2 уроки АКТОРСЬКОЇ майстерності, 2 уроки хореографії, вокал, сценічна мова.Заняття проводяться в групах НЕ більше 15 осіб.

Середні групи (8-11 років):
Заняття проводяться 3 рази на тиждень по два уроки на день.У програмі:2 уроки АКТОРСЬКОЇ майстерності, 2 уроки хореографії, вокал, сценічна мова.Заняття проводяться в групах НЕ більше 20 осіб.

Старші групи (12-18 років):
Заняття проводяться 3 рази на тиждень по два уроки на день.У Програмі:2 уроки АКТОРСЬКОЇ майстерності, 2 уроки хореографії, вокал, сценічна мова.Заняття проводяться в групах НЕ більше 20 осіб.

Групи 18+
Заняття проводяться за індивідаульною програмою.

Також, при театрі проводяться індивідуальні заняття з АКТОРСЬКОЇ майстерності, вокалу, хореографії, cаксофон, гітара, малювання, навчають кіновиробництву та багато іншого! Подробиці уточнюйте в адміністратора.

Система навчання в театральній школі

За 25 років роботи в нашій театральній школі розроблена власна система та програма викладання, яка спрямована на всебічний розвиток дитини як особистості, допомагає виражати себе, тренує когнітивні здібності — пам’ять, увагу, мову, а також виробляє навички, що дозволяють відчувати себе в житті впевнено. Заняття проводяться у невеликих групах, Ваша дитина отримує 6-8 уроків на тиждень.

В програму навчання входять такі дисципліни:

Акторська майстерність

3 уроки на тиждень

Хореографія

2 уроки на тиждень

Вокал

1 уроки на тиждень

Сценічна мова

1 уроки на тиждень

Найкращі викладачі. Перші результати вже в кінці року!

Кожен предмет викладає педагог із профільною освітою та досвідом. Керівником групи є майстер, який викладає акторську майстерність та протягом року готує зі своїми учнями щорічну підсумкову роботу (виставу).

Крім цього, кожна група показує свої минулорічні вистави протягом року в репертуарному театрі «Fantazianew» Кожному учню приділяють увагу 5 викладачів-спеціалістів свого вузького напряму.

Також, протягом року у школі проводиться тиждень відкритих занять, щоб батьки мали змогу поринути в наш театральний світ та оцінити перші результати своєї дитини.

В кожній групі 4 обов’язкових покази на рік:

з акторської майстерності — вистава

зі сценічної мови — екзамен

з вокалу та хореографії — звітний концерт

Галерея

Записатися

На

Пробне

Заняття