Розклад відкритих уроків 2018.

Графік проведення відкритих уроків 2018

Групи Дисципліна Дата Час Викладач
Ранкова група Акторська майстерність 18.12 (вівторок) 10.30 — 13.00Плишевська Т.
Хореографія Романюк М.
Вокал Гайдаєнко А.
Творчість Блажневич О.
Молодша група А Акторська майстерність 05.12 (середа) 17.00 Вистава «Фантазії «Фантазії»
Хореографія 14.12 (п’ятниця) 17.00 Гелуненко І.
Сценічна мова 14.12 (п’ятниця) 17.50 Плишевська Т.
Вокал 14.12 (п’ятниця) 18.40 Золотоног Є.
Молодша група Б Акторська майстерність 04.12 (вівторок) 17.40 Варченко К.
Хореографія 13.12 (четвер) 17.35 Гелуненко І.
Сценічна мова 13.12 (четвер) 16.50 Плишевська Т.
Вокал 13.12 (четвер) 16.00 Гайдаєнко А.
Молодша група Г Акторська майстерність 04.12 (вівторок) 16.15 Воронько О.
Хореографія 13.12 (четвер) 15.30 Гелуненко І.
Сценічна мова 11.12 (вівторок) 17.00 Плишевська Т.
Вокал 13.12 (четвер) 17.00 Гайдаєнко А.
Молодша група Д Акторська майстерність 04.12 (вівторок) 15.30 Воронько О.
Хореографія 13.12 (четвер) 14.00 Романюк М.
Сценічна мова 11.12 (вівторок) 14.45 Плишевська Т.
Вокал 13.12 (четвер) 14.45 Гайдаєнко А.
Молодша група Д2 Акторська майстерність 07.12 (п’ятниця) 15.30 Шрамко М.
Хореографія 14.12 (п’ятниця) 16.15 Гелуненко І.
Сценічна мова 14.12 (п’ятниця) 17.00 Плишевська Т.
Вокал 12.12 (середа) 17.10 Гайдаєнко А.
Молодша група Е Акторська майстерність 03.12 (понеділок) 15.45 Локтіонов Є.
Хореографія 12.12 (середа) 15.30 Гелуненко І.
Сценічна мова 12.12 (середа) 17.00 Плишевська Т.
Вокал 10.12 (понеділок) 16.30 Гайдаєнко А.
Середня група А Акторська майстерність 03.12 (понеділок) 17.35 Стороженко В.
Хореографія 13.12 (четвер) 16.30 Гелуненко І.
Сценічна мова 11.12 (вівторок) 18.10 Плишевська Т.
Вокал 13.12 (четвер) 17.40 Золотоног Є.
Середня група Б Хореографія 10.12 (понеділок) 19.15 Гелуненко І.
Сценічна мова 12.12 (середа) 18.15 Плишевська Т.
Вокал 12.12 (середа) 19.25 Золотоног Є.
Середня група В Акторська майстерність 08.12 (субота) 14.35 Шрамако М.
Хореографія 13.12 (четвер) 19.35 Гелуненко І.
Сценічна мова 10.12 (понеділок) 19.25 Плишевська Т.
Вокал 10.12 (понеділок) 18.15 Золотоног Є.
Середня група В2 Акторська майстерність 18.12 (вівторок) 15.30 Вистава «Русалонька»
Акторська майстерність 19.12 (середа) 15.30 Вистава «Русалонька»
Акторська майстерність 20.12 (четвер) 11.00 Вистава «Русалонька»
Хореографія 12.12 (середа) 17.15 Гелуненко І.
Сценічна мова 10.12 (понеділок) 17.20 Плишевська Т.
Вокал 12.12 (середа) 16.05 Золотоног Є.
Старша група Д2 Акторська майстерність 24.11 (субота) 18.00 Вистава «Комахи»
Хореографія 14.12 (п’ятниця) 17.50 Гелуненко І.
Сценічна мова 14.12 (п’ятниця) 19.00 Плишевська Т.
Вокал 12.12 (середа) 18.20 Золотоног Є.
Старша група Е Акторська майстерність 18.12 (вівторок) 19.00 Вистава «Діти»
Хореографія 15.12 (субота) 11.10 Гелуненко І.
Сценічна мова 15.12 (субота) 16.00 Вистава «Мцирі»
Вокал 13.12 (четвер) 18.45 Золотоног Є.
Старша група Б Акторська майстерність 05.12 (середа) 19.40 Вистава «Діти»
Хореографія 14.12 (п’ятниця) 20.00 Гелуненко І.
Сценічна мова 08.12 (субота) 15.30 Літературна композиція
Вокал 10.12 (понеділок) 19.25 Золотоног Є.
Старша група В Акторська майстерність 16.12 (середа) 18.00 Вистава «Метель»
Хореографія 15.12 (субота) 09.00 Гелуненко І.
Сценічна мова 08.12 (субота) 17.00 Літературна композиція
Старша група Г Хореографія 11.12 (вівторок) 19.00 Гелуненко І.
Сценічна мова 22.12 (субота) 16.00 Літературна композиція
Вокал 13.12 (четвер) 19.45 Золотоног Є.

Розклад новорічних свят 2018!

Графік проведення відкритих уроків 2018

Група Дата Час Захід
Ранкова група 20.12 11-00 Новорічна вистава «Русалонька»
Молодша А

Молодша Д-2

Молодша Є

 

19.12 15-30 Новорічна вистава «Русалонька»
Молодша Б

Молодша Д

Молодша Г

 

18.12 15-30 Новорічна вистава «Русалонька»
Середня А

Середня Б

Середня В

Середня В-2

 

17.12 16-00 Новорічна тусовка «Кліп-ревю»
Старша Б

Старша В

Старша Е

Старша Д-2

Старша Г

 

22.12 16-00 Новорічна Синхробуффонада

 

Дни открытых дверей 2018

А у вас было такое в детстве?..) Чтобы  беззаветно и преданно любить то, чем занимаешься, чтобы каждый день был наполнен ожиданием невероятных Чудес, чтобы в каждой непонятной ситуации бежать… в Театр!…)))

Всем, кто ещё не нашёл свой Театр, мы открываем двери!….)))

Дни открытых дверей: в конце августа 2018 года. (Следите за новостями!).

Открой свой Театр!)))

Канікули!!!

З 01.07 по 01.09 театральна школа не працює!

Запис в групи відбувається за тел. +380 (93) 168 36 25 або +380 (67) 240 50 53. (за наявності місць)

Бажаємо Вам чудового літа та з нетерпінням чекаємо на Вас у новому навчальному році!!!

З любов’ю та повагою, адміністрація театральної школи!

Графік звітних вистав 2018

Графік проведення звітних вистав театру «Fantazianew»

Групи Дата Вистава Час Викладач
Ранкова гр. 17.06 (четвер) Вистава по казках Чуковського 12-00 Плишевська Т.В.
Молодша А 25.05 (п’ятниця) Фантазии «Фантазии» По рассказам Е. Клюева 18-30 Погребняк Т.М.
Молодша Б 22.05 (вівторок) «Сказки на ночь» По рассказам Е. Клюева 17-30 Варченко К.О.
Молодша В 02.06 (субота) «Русалочка» (І состав) 12-00 Погребняк Т.М.
Молодша В 02.06 (субота) «Русалочка»(ІІ состав) 15-00 Погребняк Т.М.
Молодша Г 24.05 (четвер) «Чарівні казки для сестричок» 15-30 Голуб О.
Молодша Д 29.05 (вівторок) «Чарівні казки для Мілани» 15-30 Голуб О.
Середня А 01.06 (п’ятниця) «Animal planet» 18-00 Стороженко В.Ф.
Середня Б 26.05 (субота) «Детвора» По рассказам А.П. Чехова (І состав) 17-00 Островська Л.О.
Середня Б 27.05 (неділя) «Детвора» По рассказам А.П. Чехова (ІІ состав) 13-00 Островська О.О.
Середня В 08.06 (п’ятниця) Татьяна Гарбар «Ребята из Санкт-Петербурга штат Арканзас» 18-00 Коркушко О.
Середня Д 06.06 (середа) «Алиса в стране чудес» 18-00 Локтіонов Є.В.
Середня Д-2 Виставу перенесено на вересень Стороженко В.Ф.
Старша Б 20.06 (середа) Вечір детективів за творами Робера Тома та Агати Крісті 18-00 Локтіонов Є.В.
Старша В 26.05 (субота) Робота зі сценічної мови. Поетична вистава за творами Ліни Костенко та музикою О.Богомолець «Люди, будьте взаємно красивими!» 19-00 Плишевська Т.В.
Старша В 09.06 (субота) Уривки з вистави «Пушкин. Повести Белкина» 18-00 Шрамко М.І.
Старша Е 27.05 (неділя) Робота зі сценічної мови. М.Ю. Лермонтов «Мцыри» 18-00 Плишевська Т.В.
Старша Е 29.05 (вівторок) «Дети». По рассказам Надежды Тэффи 19-00 Варченко К.О.
Старша Г 05.06 (вівторок) Робота зі сценічної мови. Літературна композиція за поезією Т.Г. Шевченка «Ну що б, здавалося, слова…» 18-30 Плишевська Т.В.
Старша Г 04.06 (понеділок) І відділення — акторський тренінг
ІІ відділення — уривки з драматичних творів та прози
18-00 Островська О.О.