Головна / Фестиваль

Фестиваль Незламних Театрів!

II Всеукраїнський театральний фестиваль "FantaziaFest"

Fantaziafest

ФАНТАЗІЯ дає простір для творчості

Що таке fantaziafest?

«FantaziaFest» – це місце зустрічі НЕЗЛАМНИХ театрів, де грають діти, з усієї України, Театрів, що працюють під час війни! Театрів, що кожного дня здійснюють свій Подвиг, наближаючи Перемогу України!

Це експериментальний майданчик для режисерів, композиторів, хореографів – фахівців, що займаються в області дитячої театральної педагогіки, де компетентне журі і добрий глядач.

Це прем’єри, перший успіх і визнання, це синтез мистецтв та інновації.

Номінації:

“ Театр , де грають діти “

“ Твій кастинг “

Встигни подати заявку

Журі фестивалю

Тетяна Погребняк

Режисер. Засновник та керівник театру "FantaziaNew";

Орест Масник

Заслужений артист естрадного мистецтва України; Член асоціації діячів естрадного мистецтва України; Тренер з акторської майстерності голосу та комунікацій; Професійний актор театру та кіно;

Олександра Пономаренко

Магістр практичної режисури. Старший викладач курсу режисерів телебачення, інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого

Євген Тищук

Режисер, актор, драматург, педагог. Заслужений артист України. Директор департаменту культури Закарпатської ОДА-ОВА. Викладач акторських дисциплін Академії культури і мистецтв м. Ужгород.

Леся Островська

Відома актриса театру, кіно, дублювання. Професійний викладач з майстерності актора. Засновник творчої театральної лабараторії

Катерина Варченко

Відома українська актриса театру та кіно.

Марія Івашечкіна

Викладачка кафедри режисури телебачення Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Продюсер. Акторка театру та кіно.

Анна Грищенко

Актриса театру і кіно. Викладач майстерні Народного артиста України О.М Шаварського Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого.

Євгенія Скрипник

Художній керівник" Театру Щирих ". Член спілки театральних діячів України.Викладач кафедри режисури та майстерності актора КНУКІМ. Автор і викладач методики "Архітектура емоцій ".Режисер, хореограф, майстер пластичних рішень.

Сергій Винниченко

Театральний блогер та критик. Автор і ведучий порталу та інтернет-спільнот з назвою «Театральна риболовля». Сертифікований коуч.

Ольга Яковлева

Кастинг директор студії "Квартал 95" та акторської агенції "Fantazianew"

Партнери фестивалю

Записатися

На

Пробне

Заняття