FantaziaNew

GogolLoveUa

Із збірки "Вечори на хуторі біля Диканьки"
На даний момент на цю виставу немає квитків

Дата та адреса:

Автори:

Режисер - Тетяна Погребняк
Музика - Вівьен Морт, Мар'яни Головко, Квітки Цісик
Хореографія - Ігор Гелуненко
Художник-постановник - Сергій Висотченко
Конструктори костюмів - Юлія Коваль, Ірина Кошельнікова, Світлана Охріменко
Микола Гоголь

Із збірки "Вечори на хуторі біля Диканьки"

"Gogol.love.ua"
Сам Микола Гоголь говорив про «Вечорах на хуторі біля Диканьки» як про молодіжний експерименті або як про свої перші кроки в якості письменника. Так як і Гоголь, ми експериментуємо) Тим більше, що на сцені діти! ..
Грати Гоголя - це і їх шанс доторкнутися до рідних традицій, навчитися спілкуватися і веселитися, як вміли їх однолітки в Диканьці, полюбити читати, полюбити Гоголя, один одного і свою Батьківщину.
«За що ми любимо" Вечори на хуторі біля Диканьки "? За пустощі Гоголя, за гумор, за бризкає через край фантазію і близькість до народних традицій. 
Щоб передати нам не букву, але суть, плоть цих повістей, ми затіяли театральну гру, в якій, як і в повісті, дозволено все - будь-яка іронія, будь-яка витівка.
Гоголь, який зійшов з сучасних гаджетів, допоможе сучасним дітям зануритися в цю історію. І з'ясується, що гоголівські жарти зовсім застаріли.
І ще багато-багато чудес, танців і примовок очікує глядачів. Це спектакль-жарт, спектакль-гра. Крім того, актори танцюватимуть і співатимуть наживо, як це робили колись їхні предки в Диканьці.
Вистава побудована за мотивами повістей Н.В, Гоголя «Ніч перед Різдвом», «Травнева ніч або утоплена», «Іван Федорович Шпонька і його тітонька», «Сорочинський ярмарок».
У виставі беруть участь 22 актора. Один з них - дорослий.

Записатися

На

Пробне

Заняття